17 Kasım 2013 Pazar

YENİ ÇIKANLAR :Ella ve Michanın Sırrı 

 


 

 Ella ve Michanın bir sırrı var ve bu sır, tüm hayatlarını değiştirecek


Kural tanımaz, tutkulu bir karakteri olan Ella, hislerini korkmadan yaşayan bir genç kızken bir gün her şeyi arkasında bırakıp üniversiteye gider ve burada kurallara itaat eden, tüm sıkıntılarını kendine saklayan, sessiz birine dönüşür. Ancak yaz tatili yaklaşırken evinden başka gidecek bir yeri olmadığını anlayan Ella, geri döndüğünde uzun zamandır içine gömdüğü anıların ortaya çıkmasından çok korkar.

Zeki, seksi ve güvenilir Micha, Ellaya herkesten daha yakındır, öyle ki onun en gizli sırlarını bile bilir. Micha tanıyıp sevdiği o eski Ellayı geri istemektedir fakat genç kız evini terk ettiğinde kalbinin bir parçasını geride bıraktığından habersizdir. Michaya karşı duyduğu hisleri kendine bile itiraf edemeyen Ella ise her şeye baştan başlamalıdır.

Peki, Micha kaybettiği aşkını tekrar kazanabilecek mi?
                                                

Ella ve Micha bizi baya etkileyecek bir çifte benziyor sizce de öyle değiller mi? Genç -yetişkin tarzda kitap sevenlere duyuruluuuur! Jessica Sorensen'nın goodreadsta yüksek puanlar almış bir serisi yurtdışında şimdiye kadar bu serinin üç kitabı yayınlanmış e hadi hayırlısı   


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder